ty člověče očí svých otevřiž i na svět náš pohlédniž

JACKSON VYDĚLÁVÁ VÍC PO SMRTI NEŽ ZA SVÉHO ŽIVOTA PSYCHOLOGOVÉ SE PTAJÍ PROČ?

8. července 2009 v 19:53 |  CO JÁ NA TO?
Je to pochopitelné , každý umělec ať už za svého života dosahoval jakéhokoli vyznamenání od lidí po smrti vydělává více .Jakoby smrt byla něco co zvyšuje jeho cenu , zdá se že se tady ukazuje to,že si vážíme věcí a lidí v ten moment kdy jsme je ztratili.
Osobně jsem zvědavá jak to bude dlouho trvat momentální vzestup prodeje Jacksonových CD je důsledek určité euforie ze ztráty .Nyní se budou prodávat jeho alba ,memoáry,trička z jeho podobiznou .A já musím říci že je to hnus za svého života hlavně v posledních letech došel Jackson k zneuznání , byl osočován hrubě a někdy i neprávem napadán , to vše teď jeho smrt změnila .Nyní se o něm mluví v superlativech , vydzvihují se jeho kvality .
To že se chválí je v pořádku , protože už moje babička říkala o mrtvích jen dobře ,ale to že se vydělává na CD,knihách a tričkách mi už připadá jako hyenizmus , kterého se odmítám zúčastnit.
Osobně jsem Jacksona nikdy nemusela , kvůli tomu jak popíral svou přirozenost a proto si myslím že by pro mě bylo nanejvýš bláznivé propadat určité hysterii a zkupovat všechno co se ho týká .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama